strašně se nudim a nevim co mam dělat

prostě se nudim a nudim a taky se nudim

Odpovědi
Jirka

Víš, co se říká. Nudí se jen nudní lidé. ;) Každopádně v dnešní době je tolik možností, jak vyplnit svůj volný čas.A můžeš si vybrat podle toho,co tě baví.Nevím,jestli jsi kluk nebo holka,ani zda jsi sportovní typ nebo cokoli jiného,takže abych ti správně poradil,musel bych vědět trochu víc o tobě,jinak bych ti vyjmenoval milion možností a stejně se nemusím trefit.Zkus se svěřit přátelům nebo příbuzným,třeba ti poradí.Pokud se nebudeš snažit něco si najít,aby ses nenudil,budeš se nudit pořád…z ničeho nic se nudit nepřestaneš!

anonym

di se učit :D

alenka901

máš internet tam najdeš spoustu zábavy

satan

Kdyz nevis cobi najdes to v OBI.

nonnel

Nudit se je zbytečná ztráta času. Záleží taky na tom, kolik je ti let. Máš nějakého koníčka? Jestli ne, tak ti není pomoci.