hanny 2

Co mám dělat?

Dobrý večer!
Podařilo se mi konečně zaregistrovat na „Novinky.cz“, dostala jsem písemně poštou přidělený autentizační kód.Ale po zadání do políčka se objevuje toto:

" Chybný autentizační kód. Vámi zadaný kód neexistuje. Zadejte správný kód. Pokud jste si jisti, že je autentizační kód správný, kontaktujte prosím redakci na adrese redakce@novinky.cz."

Kontaktovala jsem redakci už 2× během 14dnů a nikdo mi ještě neráčil odpovědět.Máte také takovou zkušenost?
Doplňuji:
Prosím vás!Ujišťuji všechny přítomné,že OPRAVDU umím opsat z papíru jednoduché sedmimístné číslo!!!E-mailovou adresu mám jen jednu!Děkuji.

Nejlepší odpověď
led

Ponúkam vám moje spôsoby „slepej stareny“

A. možnosť
1 – Skuste sa najprv kľudne nadýchnuť aby ste mali pevnú ruku
2 – pomaly opísať znak po znaku ´přidělený autentizační kód´
3 – skontroľujte si opäť znak po znaku kód v liste a kód v políčku
4 -ak je to v poriadku potvrďte

B.možnosť
1 – zoskenujte si list napríklad pomocou Office Dokument Image
prípadne si ho vložte ako obrázok a zväčšite abe ste dobre videli znaky
2 – označte kód a pomocou CTRL_C skopírujte kód
3 – CTRL_V vložte skopírovaný kód do políčka

C – keď neuspel ani jeden spôsob A,B pošlem reklamačnú otázku naspäť

Další odpovědi
Drap

Registroval jsem se tam kdysi, s podobnými zkušenostmi. Víckrát jsem to nezkoušel, jedna zkušenost mi stačila.

Alesh

A nemáš blbě velký/malý písmena. Nespletla jsi I (velké i) a l (malé L), nezaměnila jsi 0 a O apod.? Když tak sem pošli ten kód, samotný nám je k ničenu, je vázaný stejně na tvůj mail, ať to můžem zanalyzovat.

pusinka50

Já s přihlášením autentizačního kodu taky neměla problém. Nemáš náhodou více e-mail adres a zadala jsi nesprávnou? Já si píšu všechna hesla i email adresy k webům, kde jsem zaregistrovaná

anonym

I já jsem před delší dobou obdržel autentizační kód,kterým jsem se bez problému přihlásil.Nechci nějak snižovat Té schopnosti,ale je docela možné,že jsi špatně přečetla kód.Co se týče odpovědi,věřím,že jsou zavaleni žádostmi a doufej,že se brzy ozvou.

hanny 2

Aleshi – žádný písmena tam nejsou,jen 7 číslic,ani 0 nebo O.