Avatar uživatele
hanny 2

Co mám dělat?

Dobrý večer!
Podařilo se mi konečně zaregistrovat na „Novinky.cz“, dostala jsem písemně poštou přidělený autentizační kód.Ale po zadání do políčka se objevuje toto:

" Chybný autentizační kód. Vámi zadaný kód neexistuje. Zadejte správný kód. Pokud jste si jisti, že je autentizační kód správný, kontaktujte prosím redakci na adrese redakce@novinky.cz."

Kontaktovala jsem redakci už 2× během 14dnů a nikdo mi ještě neráčil odpovědět.Máte také takovou zkušenost?
Doplňuji:
Prosím vás!Ujišťuji všechny přítomné,že OPRAVDU umím opsat z papíru jednoduché sedmimístné číslo!!!E-mailovou adresu mám jen jednu!Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Drap, Damiana před 4352 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Ponúkam vám moje spôsoby „slepej stareny“

A. možnosť
1 – Skuste sa najprv kľudne nadýchnuť aby ste mali pevnú ruku
2 – pomaly opísať znak po znaku ´přidělený autentizační kód´
3 – skontroľujte si opäť znak po znaku kód v liste a kód v políčku
4 -ak je to v poriadku potvrďte

B.možnosť
1 – zoskenujte si list napríklad pomocou Office Dokument Image
prípadne si ho vložte ako obrázok a zväčšite abe ste dobre videli znaky
2 – označte kód a pomocou CTRL_C skopírujte kód
3 – CTRL_V vložte skopírovaný kód do políčka

C – keď neuspel ani jeden spôsob A,B pošlem reklamačnú otázku naspäť

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Registroval jsem se tam kdysi, s podobnými zkušenostmi. Víckrát jsem to nezkoušel, jedna zkušenost mi stačila.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Alesh

A nemáš blbě velký/malý písmena. Nespletla jsi I (velké i) a l (malé L), nezaměnila jsi 0 a O apod.? Když tak sem pošli ten kód, samotný nám je k ničenu, je vázaný stejně na tvůj mail, ať to můžem zanalyzovat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Já s přihlášením autentizačního kodu taky neměla problém. Nemáš náhodou více e-mail adres a zadala jsi nesprávnou? Já si píšu všechna hesla i email adresy k webům, kde jsem zaregistrovaná

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

I já jsem před delší dobou obdržel autentizační kód,kterým jsem se bez problému přihlásil.Nechci nějak snižovat Té schopnosti,ale je docela možné,že jsi špatně přečetla kód.Co se týče odpovědi,věřím,že jsou zavaleni žádostmi a doufej,že se brzy ozvou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
hanny 2

Aleshi – žádný písmena tam nejsou,jen 7 číslic,ani 0 nebo O.

před 4352 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek