redy

Co mám dělat, když mi zde mizí otázky?

Když mi mažete otázky? Ta druhá byla ok,no ne?
Tak třeba co mám dělat, když mě bolí– teď nevím co, třeba v krku.

A pozor odpočítávám 10,9,8,7,

Nejlepší odpověď
www

Pokládat otázky v souladu s pravidly, mrkni na upozornění správce na stránce vpravo z 26.3.2014 !!
Doplňuji:
Vyjímám:
Zásady pro vkládání otázek:

  1. Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.
  2. Otázky formulujte jasně a výstižně.
  3. Využijte tázacích zájmen (Jak, Kde, Kdy, Proč apod.).
  4. Do popisu vložte doplňující

informace a kontext, aby ostatní
uživatelé přesně pochopili na co se ptáte.
5. Zvolte správnou kategorii.
Předem děkuji za pochopení.

Další odpovědi
jirkajirka

Zvolit si jinou poradnu. Stejně jedna třetina zdejších už tam je.www.czporadna.cz

mojitek

bohužel i tady se najdou krysy,které nemají nic na práci než zneužívat moci a nesmyslně mazat otázky. Jestli to takhle půjde dál,tak to tady bude jak na pohodna.cz nebo jak se ten inkvizitorsky web jmenuje teď.

Odpovědi.cz

Vaše otázka byla položena v rozporu z pravidly serveru. Do pole pro otázku je nutno vložit otázku – tázací větu zakončenou otazníkem.

Příspěvky, kde je namísto otázky jiné sdělení, jsou uživateli s příslušnými oprávněními nahlášeny (na serveru skryty) a poté administrátorem upraveny do požadovaného tvaru nebo (pokud se jedná o opakované porušení pravidel) ze serveru odstraněny.

Toto pravidlo zajišťuje udržení přehlednosti a snazší orientaci v seznamu otázek.

Vaše předchozí otázka byla administrátorem upravena a na server navrácena.

redy

www no to se nezlob ale 1, otázka byla v pořádku.Ta 2, ne, a taky hned šla.
No a tahle drží jak vteřiňák 🙂

www

Neviděl jsem tvoje otázky a neboj, tato taky časem zmizne. Jedině,že by ji nakonec vrátili admini 😁

redy

🙂