Lilinka B

Jak si udělat čas …

Jak si mám udělat Čas na sport,Procház­ku(potrebuji zhubnout) každy den, kdyz domu dorazim ve 3, v 5 a čekají mě úkoly,…a v 8 uz je tma..poradíte někdo? Nemáte někdo zkušenost?

Odpovědi
Lutagame

Možná zkusit jít brzo spát v těch osm a ráno si přivstat … ale určitě se čas najde já chodím na vysokou a ještě brigádu a práci mám toho taky dost ale tu hodinku na cvičení si najdu nemusíš každý den , ale 3× do týdne určitě to dáš a skus třeba omezit něco co ti zabírá hodně času , nevím co přesně to víš ty sama , nebo to udělat naopak odpoledne jít běhat a ráno udělat nějaký ten úkol – a jestli jde jen o úkoly tak co víkend ? nebo si skus zaběhat s kamarády sám s nimi běhám je to fajn tím se úplně odreaguješ :) dřív ještě na základní sem byl obézní a neměl kamarády to jen kvůli počítači a sladkostem , potom sem si řekl dost vypnul komp brambůrky vyhodil do koše a začal běhat a dělat nenáročné cviky zhubnul jsem a pak začal cvičit doma na stroji , a přes ten rok jsem se úplně změnil a vydrželo mi to až do teď :)

iceT

A do školy a ze školy se přepravuješ jak?Stačí vynechat mhd a hned máš procházku,když zaspíš,tak i svižnou-pokud zrovna nedojíždíš do jiného města.Nepoužívat výtah a chodit po schodech pěšky.Změna jídelníčku a pravidelnost stravy taky není na škodu,stačí ubrat kalorie a držet pitný režim,hlad je převlečená žízeň.

arygnoc

potřebuji zhubnou, potřebuji zhubnout – zaklínadlo dnešnej doby.

krátkodobo schudnúť nemá zmysel.

musíte zmeniť celý svoj život – najmä stravovacie návyky a pohybové návyky – ako píše iceT, pohyb je bežnou súčasťou života (schody, chôdza).

najväčším zabijakom doby kupodivu nie je nikotín, alkohol, drogy či automobilizmus, ale cukor.

takže v prvom rade upraviť stravovacie návyky – žiadne koly, hambáče, lupienky a pod, ale vyvážene mäso, zeleninu, strukoviny, vyhýbať sa bielemu pečivu, cestovinám, limonádam, prepáleným tukom a pod. (teda proteíny, tuky a cukry [dostatočné množstvo ich je v ovocí, zelenine])

a to nie iba počas chudnutia, ale na celý život.

kolu si nechajte ako narodeninový darček.