Avatar uživatele
terira

Jak rozebrat tablet a spravit vyviklané usb?

Tablet mi spadl nedopatřením na zem když jsem ho měla v nabíječce. Nemůžu ho dát do opravny protože bych to musela říct taťkovi, a ten by byl zklamaný. Už jednou jsme ho měli v opravně, ale tam ho neopravili a musíme ho napájet přes usb kabel. Takže potřebuji poradit jak rozdělat tablet abych se mohla podívat co se děje. Protože kdyby nešel odpravit taŤka by to zjistil dali by jsme ho do opravny, a pokud by ho ani tam neopravili tak jsme v háji. Vrátí nám peníze a já se sestrou jsme bez tabletu. Pomozte mi co nejrychleji prosím

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2067 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Řekni to taťkovi hned - protože pokud se v tom budeš rejpat, jen to ještě více pokazíš...
A nemyslím to ve zlém...
;-)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Löwe

Jsi si vědoma, že pokud o tom nic nevíš, můžeš nadělat ještě více škody než užitku? Pokud ani nevíš jak ho rozebrat, pochybuji, že budeš vědět, jak ho vrátit do normálu. Stačí jedna chybička a tablet už se ti taky rozjet nemusí. Doporučuji se s rodiči domluvit na dalším postupu a nejednat na vlastní pěst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
McArthur

Bez patřičné techniky a potřebných znalostí nemáš šanci tablet opravit, a tak Ti nezbývá se poptat po starších kamarádech z elektrotechnických firem, zda-li by to nezkusili nebo to rovnou řekni taťkovi.

Za mechanické poškození tabletu vám peníze nevrátí, takže jsi asi bez tabletu.

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika