kasheesek

jak mam sundat víko u elektromotoru z vysavace?

jak odmontovat víko elektromotoru aniz by se poskodilo

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

poradte

Každý vysavač ma jinou konstrukci. A v anketě se asi nikomu nepodaří odpovědět.

honza19hk

poradte

Motor vysavače je v podstatě obrácený věrák,místo aby foukal,tak saje,což znamená ,že na něm je jakási vrtule nebo spíš turbína. Ono záleží na typu motoru ale bývalo to normálně na hřídeli nalisované a zajištěné matkou na hřídeli rotoru.Turbínu nebo celý rotor musíš pevně podržet a matku povolit. pak jde sundat Pod ní je motor který může a nemusí být zakrytován.
Nemáš fotku z jedný strohý věty debilní aknkety se blbě radí.

Když napíšeš přesnější popis konstrukce nebo hodiš fotku tak ti poradím jak to rozebrat.
A pokud to máš na mě´d tak to vem flexou.