Dragonhunter

Jak poznám u e-cigarety spálené knoty?

Jak poznám u e-cigarety že jsou spálené knoty? Podle chuti, na pohled, nebo podle čeho?

Odpovědi
Luxx

Podle chuti každopádně, není to nic mňam dávat si to přes spálený knot :) docela to štípe v puse… aspoň mě.
A na pohled to taky jde poznat, jen je třeba tu nádržku na liquid rozebrat… já to dělám tak, že po rozebrání knot pinzetou lehce povytáhnu na jednu stranu a vidím, jak na tom knot je… pak ho zatáhnu pinzetou zpátky z druhé strany…
Jo a bavím se o typu CE4+ a jemu podobných. :)