Arai

Co mam robit ak si chcem nainstalovat javu 5.1 ak mi pise ze je to poskodene?

Instalujem a zrazu na konci mi vipise ze jire 1.7.0 je poskodeni opakoval som to uz 4-krat ale nic nove

Za odpovede dakujem
Doplňuji:

Nejde mi opdoved tak dam ti tu odpoved

Download File C:/ Documents in Setings/Tilusic/a­plication Data/sun/Java/jire 1 .7.0_5.1c.msi in coruptt ano mam vsetko

Nejlepší odpověď
leporela22

Možná zkus odistalovat tu starou javu jestli tam nějakou máš a jinak jestli na to máš potřebnou konfiguraci jestli nemáš nějaký starý pc popřípadě musíš zkontolovat jestli máš kompatibilní platformu a verzi a mohl by si napsat co přesně ti to píše?