Avatar uživatele
Sonush

Jak psát osobní deník?

Ahoj, je mi 11, a chystám se začít psát osobní deník :)).. Chtěla bych požádat ty lidi, kteří si deník píšou, aby mi dali nějaké tipy jak psát zápisky a nebo jak si deník ozdobit. Díky za tipy!::)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Dumbo před 2516 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
-bebe-

Ahoj,je mi třínáct a deník sem si psala pak došel sešit a vykašlala sem se na to, pokud máš deník z venku ozdobený tak to nech ale pokud se ti to z venku nelíbí přelep to papírem a něco pěkného si tam nalep nebo nakresli (takhle sem to udělala já) jestly chceš psát jako ten typ ahoj milí deníčku .. nebo jenom tak dneska sem dělala to a to to je na tobě .. můžeš psát třeba co si dělala jak si se měla noví drby tvoje tajemství a takhle pokud si ho chceš vyzdobit i ze vnitř tak asi na kraj stánky můžeš kreslit kytičky srdíčka a tak :D :)
není zač za radu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lorelai

Ahoj, svůj deník jsem si začala psát také v 11, píšu ho už tedy přes 5 let a myslím, že je to skvělé, můžu se podívat co jsem kdy dělala, co jsem si o kom myslela atd. Většinou píšu co je nového, samozřejmě jen to zajímavé, třeba co bylo za srandu ve škole, koho zajímavého jsem potkala, co jsem si koupila :-) ale i kdo mě štve, z čeho jsem smutná. Mám ho jako svou kamarádku, když mě něco tíží, napíšu to tam, je to i zajímavé číst to po několika letech. Pak tam píšu o svých zájmech, vždycky se totiž do něčeho zblázním a pak o tom všem vyprávím, většínou to ale nikoho nezajímá a tak si to napíšu do deníku.
Deník moc nezdobím, většinou dostanu nebo si koupím nějaký pěkný zápisník buď na zámek nebo na takovou gumičku, aby se mi neotvíral (tedy u minulého jsem ten zámek urvala, protože to už ani nešlo zavřít ;-D) ale dovnitř si lepím spoustu věcí, dopisy od kamarádek, pohledy z cest, vstupenky a jízdenky, náhodné papírky, fotky atd.
Uvidíš, že za 5 let, až budeš stejně stará jako já si ráda prolistuješ první stránky prvního deníku a budeš se u toho nostalgicky usmívat :-)
Jinak ještě doplním, že píšu už třetí deník a v průměru mám jeden na 2 roky, může se to zdát málo, ale myslím, že je to dostačující :-)
Tak hodně zdaru

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

lépe nepsat, může se dostat do nepovolaných rukou, doba je zlá a včechno lze zneužít...ale dneska máš možnost psát texty, vkládat přílohy, fotky, obrázky...ve wordu soubor jednoduše zaheslovat a je to pak bezpečné

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek