Denička 123

jak si vyzdobit deník?

chci si vyzdobit deník

Nejlepší odpověď
Kelt

Deník je jen pro tebe. Tam si budeš dávat své tajné, intimní věci a asi to nebudeš každému ukazovat. Nebo jen svyým přátelům. tak tam zkus dát fotky zpěvkáků, herců, zpěvaček, citáty. co se ti líbí atd. Tady tě asi nikdo nezná a neví, jaká jsi.

Další odpovědi
Akzeret

Možností je spousta: fotky k zápisu, ozdobné kamínky, samolepky, vlastní obrázky, tenké předměty týkající se zápisu (byla jsi na koncertě – nalepíš si tam vstupenku,..). Je toho dost, stačí mít fanzazii :)

iceT

Tak si ho vyzdob,cožpak neumíš kreslit?Do deníku se většinou ale zapisuje.Nebo požádej lidi,které znáš,aby ti do něj něco namalovali oni.Dřív se na takové malování prodával hezký bloček ve tvrdých deskách,říkalo se mu památník,do něj ti spolužáci vždy něco namalovali a připsali věnování
http://cherees­.blog.cz/0912/vzp­ominky-v-pamatnicku