Angi-Shy

Co přesně je v podušce na razítka a mohu to samostatně koupit v papírnictví?

Nejlepší odpověď
ratava

Razítková barva/ barva na razítka. Je běžně k sehnání v papírnictví, minimálně v černé barvě. Mnozí ji při „akutní potřebě“ nahrazují inkoustem/ tuží, ale nedoporučuji, už jen pro to, že rychle zasychá…

(podušky jsou samostatně prodejné taky)

Další odpovědi
annas

Doma používám obyčejnou razítkovou podušku a potírám červenou barvou. Poduška se dá koupit samostatně, stejně tak jako barva. Existují různé druhy barev.

Dnes se razítkovací podušky prodávají ve třech velikostech a ve třech barvách – černá, modrá, červená, viděla jsem např. u myslivců i barvu zelenou. ,

O tom, jaké existují druhy podušek i barev,, si pročtěte v odkazu.

"Podušky jsou určeny pro nesamobarvící datumová a číslovací razítka nebo pro dřevěná razítka. Pro samonamáčecí razítka slouží polštářky do razítek.

Originální razítkové barvy Colop zaručují kvalitní otisk razítka.
Standardní barvy do razítek slouží k doplnění razítkové podušky, speciální barvy jsou určeny především pro průmysl, umožňují tisknout na nevšední materiály jako je dřevo, plast, kůže, guma, textil. Barvy UV vytváří neviditelný otisk (respektive viditelný jen pod UV lampou).!

http://www.razitka-praha.com/?razitka-prislusenstvi,36