Avatar uživatele
Mravenec

Jaké čtete noviny ? Tedy pokud nějaké.

Doplňuji : Neodolal jsem a koupil si nedávno, když jsem se měl dozvědět že POP-stár spala se psem. HEEO, je to tady ! Spala s plyšovým !! 😁

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, anonym, anonym před 3123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Za celostránkové inzeráty, křížovky a program TV už nemíním platit. Na to stačí internet a teletext. Takže noviny už nekupuji!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

jako ostatní,již dávno ne,na WC se dá již koupit toaleťák k tomu určený,ke stánku to mám daleko,a když dojdu do hospody nebo do krámu,tak se stejně dozvim co tam psali a na seriózní informace,co,kde,kdy a jak je net,jo,ještě to bylo dobrý na podpal,hlavně ruďas,ten byl velkej a měl hodně stránek…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ten který je

Noviny už nekupuji.Doma mám ale sbírku novin které oznamují události historického významu naší vlasti od r.1968.Naposledy jsem koupil výtisk LN do sbírky,kde noviny oznamují přehlasování a povinné kvoty,kdy nás zradilo Polsko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já taky už noviny nekupuju,ale kdysi jsem kupoval deník Sport,dnes už vše je na netu,tak ty bulvární plátky fakt nečtu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Agneta

Přiznám se, že mám bulvár ráda, ale „nežeru“ to, vím, že to je překroucené…
jenže když se to tak hezky čte…:DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

tištěné už léta žádné, důležité zprávy, informace všechno virtuál a net, někdy poslech rádijka to ano

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek