Mravenec

Jaké čtete noviny ? Tedy pokud nějaké.

Doplňuji : Neodolal jsem a koupil si nedávno, když jsem se měl dozvědět že POP-stár spala se psem. HEEO, je to tady ! Spala s plyšovým !! 😁

Nejlepší odpověď
anonym

Za celostránkové inzeráty, křížovky a program TV už nemíním platit. Na to stačí internet a teletext. Takže noviny už nekupuji!

Další odpovědi
Mc Merkurion

jako ostatní,již dávno ne,na WC se dá již koupit toaleťák k tomu určený,ke stánku to mám daleko,a když dojdu do hospody nebo do krámu,tak se stejně dozvim co tam psali a na seriózní informace,co,kde,kdy a jak je net,jo,ještě to bylo dobrý na podpal,hlavně ruďas,ten byl velkej a měl hodně stránek…

ten který je

Noviny už nekupuji.Doma mám ale sbírku novin které oznamují události historického významu naší vlasti od r.1968.Naposledy jsem koupil výtisk LN do sbírky,kde noviny oznamují přehlasování a povinné kvoty,kdy nás zradilo Polsko.

anonym

Já taky už noviny nekupuju,ale kdysi jsem kupoval deník Sport,dnes už vše je na netu,tak ty bulvární plátky fakt nečtu.

Agneta

Přiznám se, že mám bulvár ráda, ale „nežeru“ to, vím, že to je překroucené…
jenže když se to tak hezky čte…:DDD

lexx

tištěné už léta žádné, důležité zprávy, informace všechno virtuál a net, někdy poslech rádijka to ano