Mám si založit knihu přání?

Chtěla sem se zeptat, jestli si mám vytvořit svoji ,,Knihu přání"?
Má s tím někdo zkušenosti?
Založil si ji někdo?
Láká mě to dlouho, že bych si koupila nějakou prázdnou knížku nebo nějakej sešit s tvrdýma deskama a psala bych si tam své sny a prání a obrázky lepila, ale bojím se, že mě to dlouho nevydrží, a po čase od toho opustím .....

Nejlepší odpověď
mosoj

Založ si knihu stížností a přání. Dříve byla v každé prodejně.

Další odpovědi
Quimby

Když tě to láká, tak to zkus. Na to není nic složitého, litovat toho nebudeš, když to zkusíš, třeba tě to bude držet. :)

brokol

JASNĚ! Já to udělala tak, že se si založila malilinkej sešitek, kterej nosim všide s sebou. Dycky v ňáký kapse spolu s tužkou skovanej. Dyž Tě něco napadne, zapiš si to tam (když už se Ti bude chtít, můžeš si to i s obrázkama ozdobně lepit pak do knížečky) – je to hrozně prima. Ve vlaku mě napadlo, že bych chtěla někdy v životě zkusit zatáhnout za záchrannou brzdu, v práci zas že použít aspoň jednou hasičák a v kině na filmu ze šedesátejch, že bych chtěla starý cvičky jarmilky.

cochee

Kniha přání (a stížností) kdysi (a teď jsem ji viděl po letech znova, v ambulanci odborného lékaře) sloužila k tomu, že někdo jiný tam vlastníkovi či jak to napsat napsal přání či stížnost. Ty si do toho budeš psát sama, čili bude z toho tvůj osobní deník 🙂

marci1

Nikdy mě to nenapadlo. Svá „skromná“ přání si plním ke své spokojenosti a na některé sny bych raději co nejrychleji zapomněla. 🙂
Ale nápad je to hezký a i kdyby Ti to dlouho nevydrželo, stojí za to, se o to pokusit. Zkus to ! 🙂

Natyska

Jestli tě to láká založ si ho.Jestli tě to za rok přestane bavit tak toho prostě necháš.Když nejde o život,nejde o nic.Nedělej si hlavu z takovídlech blbostí. Všechno se muusí zkusit a když to nezkusíš,nevíš jaký to je.A teď si ho možná taky založím,dobrý nápad. :)