Avatar uživatele
anonym

Mám si založit knihu přání?

Chtěla sem se zeptat, jestli si mám vytvořit svoji ,,Knihu přání"?
Má s tím někdo zkušenosti?
Založil si ji někdo?
Láká mě to dlouho, že bych si koupila nějakou prázdnou knížku nebo nějakej sešit s tvrdýma deskama a psala bych si tam své sny a prání a obrázky lepila, ale bojím se, že mě to dlouho nevydrží, a po čase od toho opustím .....

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 3619 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Založ si knihu stížností a přání. Dříve byla v každé prodejně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Quimby

Když tě to láká, tak to zkus. Na to není nic složitého, litovat toho nebudeš, když to zkusíš, třeba tě to bude držet. :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
brokol

JASNĚ! Já to udělala tak, že se si založila malilinkej sešitek, kterej nosim všide s sebou. Dycky v ňáký kapse spolu s tužkou skovanej. Dyž Tě něco napadne, zapiš si to tam (když už se Ti bude chtít, můžeš si to i s obrázkama ozdobně lepit pak do knížečky) – je to hrozně prima. Ve vlaku mě napadlo, že bych chtěla někdy v životě zkusit zatáhnout za záchrannou brzdu, v práci zas že použít aspoň jednou hasičák a v kině na filmu ze šedesátejch, že bych chtěla starý cvičky jarmilky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Kniha přání (a stížností) kdysi (a teď jsem ji viděl po letech znova, v ambulanci odborného lékaře) sloužila k tomu, že někdo jiný tam vlastníkovi či jak to napsat napsal přání či stížnost. Ty si do toho budeš psát sama, čili bude z toho tvůj osobní deník 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Nikdy mě to nenapadlo. Svá „skromná“ přání si plním ke své spokojenosti a na některé sny bych raději co nejrychleji zapomněla. 🙂
Ale nápad je to hezký a i kdyby Ti to dlouho nevydrželo, stojí za to, se o to pokusit. Zkus to ! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natyska

Jestli tě to láká založ si ho.Jestli tě to za rok přestane bavit tak toho prostě necháš.Když nejde o život,nejde o nic.Nedělej si hlavu z takovídlech blbostí. Všechno se muusí zkusit a když to nezkusíš,nevíš jaký to je.A teď si ho možná taky založím,dobrý nápad. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek