gogoz

Mají něakou cenu prázdné plechovky?

mám asi 150 prázdných plechovek od energy drinků jsem totiž vášnivý zběratel :D takže by mě zajímalo jestli by se na tom něak dalo vydělat,
popřípadně jak :D. předem děkuji.

Nejlepší odpověď
gecco

Výkupní cena hliníku??
;-D
Tyhle plechovky (pokud tedy nemáš nějaký unikát – třeba EnergyDrink z C&K) jsou chrleny v takových množstvích, že sběratelskou cenu mají skoro nulovou.
___
Ale tím tě nechci nějak urazit, jen konstatuji…
😉

Další odpovědi
Banán88

pokud se najde nekdo se stejnym konickem jako mas ty tak viz Hawajka, ale zavratne sumy necekej, myslim, ze ani pytlik s ryzi bys za ne neporidil ;)

Hawajka

Myslím že ani ne.Ledažeby si ty plechovky někdo od tebe koupil.Můžeš je mít někde na poličce jako okrasu a ze sbíráním už skončit.Stejk má hafo plechovek a s v jeho pozadí vypadají vážně dobře.Ale že by se na plechovkách dalo vidělávat tak to jsem neslyšela :((((((((

Pepa25

Vím akorát, kde se dají vyhodit: v Praze konečně zavedli šedé kontejnery na kovové obaly – zatím jen v centru a vybraných částech města.

ivzez

@Hawajka:
V-I-dělávat se nedá na ničem …