StarýPán

Jak přežít samotu?

jsem vdovec

Nejlepší odpověď
elkon

I vdovci mají kamarády, nebo přítelkyni. Případně děti. Nic ti nebrání. Vím o čem mluvím.

Další odpovědi
Tonda Káňa

Troll…

WalterBishop

Tvá situace mne upřímně mrzí, ale neznám detaily. Já doporučuji věnovat se více vědě a sebepoznání, nebo vyrazit do přírody na chalupu a další výtečné činnosti. Já jsem se oženil s vědou, takže sám jsem nikdy nebyl…

led

Treba si nájsť nejakú činnosť
Najhoršie je, ak sa človek úplne opustí, potom je naozaj na všetko sám.

WalterBishop

Místní troll Tonda opět nezklamal a – kdo to říká ten to je, tomu se to rýmuje!!!

Tonda Káňa

WalterBishop

Urážet starého pána, to jsi klesl hluboko.

Tonda Káňa

Ne tak jako ty…