Avatar uživatele
Illines

Prvni vanoce samostna?A da se to prezit?

Da ,odpovidam,mela jsem obavy jak to zvladnu,ale docela jakztak.Sla jsem do parku,kde jsem rozhazela orisky,jablicka a jine dobrutky pro ptactvo a jinou parkovou zdomacnelou zverinu od veverek po lisky a potom hura do domova pejsku a kocicek a jinych zviratek.Cely Stedry vecer jsem stravila s nemymi tvaremi,ale zazitek k nezaplaceni­.Musela jsem se sverit,promin­te.Dekuji vsem,kteri mne v tom podporili,navodili.
Doplňuji:
Samotna,nejak me zlobi klavesnice-pardon.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 12Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, annas, mosoj, manon, iceT, hanulka11, hanny 2, Drap, Sůwa, Damiana, briketka10, anonym před 4132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Braník

je lépe se svěřit,nežli to v sobě dusit,udělala jste alespon dobrý skutek zvířátkům,jen vám nezávidím tu vaši samotu,život si někdy hraje s osudem
Braník

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Samotná ůplně nejste, zde máte také nějaké přálele a známé. Přeji krásný zbytek svátků . Nějaký ten dárek pro Vás se jistě také najde, Když nic jiného alespoň nějaký ten zapomenutý oříšek, Co když jsou právě v něm, ty krásné šaty pro popelku Taťka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Krásný sváteční den – vyřešila jsi to rozumně, zvířátka se s tebou potěšila a ty sis odnesla pěkný zážitek. Oni totiž umějí být vděčni/ti pejskové a kočičky/, za pohlazení a vlídné slovo.
A přijď sem zase, nezůstávej se svými bolístkami sama.I rocker umí plakat ,smutnit.To není přeci ostuda.Přeji ti hezký den.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Pro mne to byly už 16. Vánoce singl, ale už si na ně ani nehraju, abych zbytečně nedráždila paměť. I tak je to dost těžké, jenže můj kocourek má pro mne pochopení a tak mi ten den zpestřoval svými kočičími kousky. Dokonce jsem spolu háčkovali taštičku pro jednu prodavačku Nového prostoru a pletli ponožky ( pro mne ).
Dneska ráno mne nechal i chvilku přispat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Tak ještě jednu jenom pro Tebe.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/577338/aaa­.jpg

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Samotná neznamená sama. Poradila sis totiž vynikajícně – udělala jsi to nejlepší co jsi mohla, protože právě „němé tváře“ dovedou velmi nezištně a upřímně přijmout, ale i dát lásku a jejich bezprostřednost a radost člověku přinese pocit úlevy, štěstí a spokojenosti. Věřím, že v sobě máš teď daleko víc energie, než předtím! Tvá síla svěřit se zde, mě (a jak vidím nejen mě:-) hodně potěšila, protože takto jsi ještě více stmelila „partu“ a dala nám svou důvěru v přátelství. Přeji ti krásný a pohodový zbytek svátků a vůbec – všechno nej.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kuldatomas

Já jsem vánoce taky strávil sám. A je to lepší, než s jinými lidmi, protože nemusím mít žádnou vánoční výzdobu, shánět dárky a tak a celou dobu se přetvařovat a předstírat radost. Já jsem si místo toho stáhnul a pustil celou sérii Dextera, s přestávkami pouze na jídlo a k rodičům a k přítelkyni půjdu až dnes nebo zítra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

poslední přání ode mě první je má číča Briketka, kterou už nemám
druhý je kočičák Ufík a ten třetí je kocour kámošky od vedle
a nebuď smutná Ili já jsem dnes taky sama s kočičákem ☺
http://www.you­tube.com/watch?v=-p_kyxQGbJQ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Neboj, takových je nás mnoho. Ale být sama neznamená být osamnělá.
A naše němé tváře – to je mnohdy velká výhra 🙂.
Doplňuji:
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/576196/PF_2013­.jpg

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

ten můj je ze všech kočičích zvuků vytřeštěnej a hledá je
odkud přicházej je to psina ho pozorovat i třeba v TV, když
štěká pes, tak si myslí, že je u mě v bytě a čučí o to víc ☺

před 4130 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Briketko, kocourek zabystřil a koukal na reproduktory, ale asi to v kočičí řeči nebylo nic moc, protože pak otráveně odešel. Mně se to ale líbilo 🙂

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

Ahoj Illy, omlouvám, se, zmizela mi tvá mail adr. Ale moc mě mrzí, že jsi sama.
Já žiju v přesvědčení, že je vše jinak.

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Není ani tak problém o sobě něco sdělit, tady je oprávněná obava, že toho někdo zneužije a překroutí. Stalo se to nejen mně…

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Dekuji vam vsem,za pochopeni ,uz se na vas vsechny tesim.

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Mosoj:velice dekuji za krasnou pohlednici.Udelala mi fakt radost-dekuji.

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Illines

Briketka:to me dostalo,zachvat smichu-paradni a dekuji ti.

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek