Avatar uživatele
anonym

Co vás momentálně nejvíce trápí?

Mám naprosto banální otázku – ovšem odpovědi budou zřejmě různorodé 🙂 Jaký máte v současnosti největší problém, který řešíte? Řešíte své problémy s někým, radíte se? Máte nějakou osobu, které se svěříte téměř se vším? A pokud ne, pomáhají vám servery typu odpovedi.cz, kde se dozvíte názory jiných lidí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Vero před 5144 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

„momentálně“ to, co celý život – samota, hlavně v tom milostném slova smyslu. Problémy tohoto rázu si tedy povětšinou nechávám pro sebe, ale jinak ano, mám skvělou kamarádku, s níž jsem neustále ve spojení, bohužel až na druhém konci republiky. I nález spřízněných duší na tomto serveru pomáhá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Gorouš

Přechod na letní čas, který je o víkendu. Bude to hrůza, hlavně první týdny.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Je toho docela dost…finance, zdraví, samota, ale viz. odpověď od BADA…jsou to vlastně prkotiny a vše se jednou obrátí…jednou jsme dole a jednou nahoře, tak si počkáme. Někteří mají opravdu velké trápení oproti těm našim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Banální odpověď- lidé. Obecně,jako druh. A jsem si téměř jistý, že výraz „trápí“ pocity nevystihuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Jak vydržet do výplaty s penězma

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leorespect

Jo,tak já rodinu mám, takže samotu vyřešenou mám,spíš mě trápí nedostatek peněz, abychom žili pořadně…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kostík

Elluci, momentálmě mě trápí, že nemám práci, finančně jsem zajištěná, ale nemám důvod brzy vstávat a to vše co práce obnáší, chybí mi to neustálé roščilování i radost s dobře vykonané práce, ale každý máme své trauma, já to zatím neřeším, protože mám kolem sebe spoustu dobrých kamarádů, takže se nenudím.....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Víte,to je tak,když člověka trápí,že nemá momentálně práci nebo mu zrovna schází osoba nejbližší,tak to dovede pěkně potrápit,znám to,ale když potom vidíte šoty v televizi co jiní lidé musí řešit za problémy,tak si dost často uvědomuji a dokonce si to řeknu i nahlas,tak to jsou teprve věci co lidi musí trápit,či doslova zžírat.(mám na mysli-zatopený dům,těžké úrazy při havárii,kdy přijdete o část rodiny,vyhořelý dům atd).To potom své trápení beru jako úplnou PRKOTINU,tak že asi tak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Momentálně řeším, že bych měla zhubnout takových dvacet kilo. Já vím, je to hodně, ale minimálně deset musí dolů, navíc musím posílit pánevní dno a celkově stáhnout břicho. Jsem po porodu a po odstavení malé, takže je na to asi ta nejlepší doba. Takže počítám kJ, propočítávám poměr živin, piju pořád vodu a chodím s malou na procházky. Asi přidám cvičení. V tomhle ohledu mi opravdu pomáhají internetové servery. Hlavně kalorická kalkulačka na flora.cz a fitweb.cz. Internet je v tomhle ohledu opravdu bezva věc.

Jinak se většinou nikomu nesvěřuji. Jenom svému manželovi. Ten je asi ten jediný člověk, kterému opravdu věřím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
infant

Momentálně asi nejvíce škola. Dává mi to zabrat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek