Avatar uživatele
sgr

jak převést 2 měsíční dítě

Dobrý den jsem z Rakouska a nutně potřebuji jet do čech pro důležité papíry není mi ,ale jasné jak převést 2 měsíční dítě dát ho do autosedačky mi přijde jako blbost když neumí ještě udržet ani hlavu na tož ještě sedět kdo máte zkušenosti poraďte prosím. děkuji za odpovědi

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4203 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Autosedačky jsou i pro ty nejmenší a cesta z Rakouska není nijak daleko, ale jestli to chcete řešit, tak se také prodávají korbičky, které mají poutka na pásy, jsou atestovány do vozu,,, třeba taková,,http://b­eruskakocarky­.mimishop.cz/de­tail.php?zbozi=2106147

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Deli

Doplním kropitko – autosedačka, tzv. „vajíčko“, je vhodná pro děti od narození. Aby se jim nekutálela hlavička na všechny strany, dává se do ní ještě taková zmenšující vložka pro novorozence.
Nebojte se toho, vím, co říkám, v únoru si v autosedačce přivezu z porodnice naše třetí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

sgr, zřejmě jste ještě nezkoumal, jaké autosedačky se vyrábí. Už z porodnice si dcera vezla svou dcerušku v autosedačce, a to bylo letos 27. září. Moje domácí vozí svého tříměsíčního chlapečka od narození také v autosedačce. Ty jsou přizpůsobeny velikosti a potřebám dětí od miminka, až po ty, které už mají pod sebou vlastně jenom podložku, aby jim seděly pásy. Takže žádný strach, vnitřní řešení autosedačky je pohodlné a pro miminko bezpečné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Nevím jak převážíte díte v Rakousku, ale v Čechách jsou i „autosedačky“ pro převoz z porodnice.

Další teoretická možnost je sehnat staré vozidlo, které nemá zadní pásy vybaveno. Tam může vzadu bez sedačky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek