Rokio

Jak přesvědčit psychiatra, že nejsem potenciální blázen a zločinec patřící bez medikace do zabezpečovací detence?

Nikdy jsem nebyl obviněn z trestného činu. Nepáchám ani úmyslné přestupky. Také si uvědomuji, že jsem nemocen. Psychiatr tvrdí, že nemám ochrannou léčbu, protože jsem zatím nic neudělal. Zatím, to je to slovo. To strašné odporné slovo, které mě štve a za jeho vyzmizíkování bych i vyvraždil celou vesnici, kdybych měl tu možnost a mohl mít zbraň, což můj doktor mi zakázal.

Proč? Proč? PROOOOČ? Já ale nechci nikomu ublížit. Každého bych samou laškou objal, a to tak silně, že bych z nich vymačkal duši a použil ji pro získání nesmrtelnosti, abych žil věčně.

Odpovědi
led

Rokio, žiadny strach, potencionálny blázon, dôraz na slovo „potencionálny“, môže byť každý z nás, ak sa ktosi rozhodne vás/nás takto zhodnotiť. Realita pritom môže byť opačná.

Na druhej strane, na tejto stránke, toľko vašich príspevkov je zameraných na tento váš problém, že v danom prípade, akým je aj tento váš príspevok, kde prejavujete násilie voči iným, môžeme uveriť aj takémuto tvrdeniu o vás. V takomto prípade ťažko presvedčíte odborníka, nie to ešte nás laikov o vašom nenásilnom chápaní sveta a svojej sebestrednej osoby.

PS. skúste prosím pre aj naše zdravie, zamerať svoje otázky na inú zdraviu prospešnú tému. Napríklad z meteorológie „prečo prší z oblakov, keď je teplo…?“ možno tým zaujmete viac užívateľov, než vašim plačom nad rozliatym mliekom.
s úctou…

Lgee

A z jakeho důvodu konkretne?

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.