Avatar uživatele
metalavenged

Jak přesunout data z Androidu do PC pomocí USB?

Dobrý den.
Mám Lenovo K5 už delší dobu, nikdy mi to předtím nedělalo.
Normálně zapojím USB kabel do mobilu a do PC, ale na žádné straně se mi nic neobjeví, mobil se pouze nabíjí.
Vždycky mi předtím na mobilu vyskočilo, jestli chci přesouvat data pomocí USB nebo pouze nabíjet a pak se driver objevil v Tomto Počítači na PC.
Neobjevilo se nic na žádné straně. Prohrabala jsem celé nastavení mobilu a nedokážu najít ruční vyvolání téhle tabulky. Bez tohoto povolení je zbytečné něco hledat v PC, tam jsem taky všechno prohledala.
Problém s USB není, protože se mi mobil nabíjí.
Nehledám jiné způsoby, jak přemístit data, chci vyvolat tu tabulku, která tam vždycky byla, když jsem zapojila USB kabel do mobilu a PC.
Poradíte mi, prosím?
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2243 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Odpoveď byla označena jako užitečná

Máš špatnej kabel nebo microUSB v telefonu.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?metalavenged Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Souhlas s ge0rge, nepoužíváš USB kablík dodaný třeba k powerbance? Ten nemívá datové vodiče.
Nejjednodušší použít jiný kabel, ověřený případně u někoho jiného, nebo ten svůj vyzkoušet u někoho jiného na jiných zařízeních.
Jinak by bylo možno, že v microUSB zásuvce v mobilu se „uvolnil“ spoj datové linky, což je, podle mých zkušeností neopravitelné. Ale možná to někdo dovede. Mi se to nepodařilo. Takže data přenáším z NB do tabletu přes WiFi pomocí aplikace. Ale jestli to jde, touto aplikací, i obráceně to nevím. To se stalo na tabletu mé vnučky.

před 2243 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Že lze přes konkrétní kabel nabíjet ještě neznamená že přes něj půjde přenášet data … někteří výrobci prodávají extra tenké microusb kabely určené jen pro nabíjení protože v nich datové linky zcela chybí …

před 2243 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek