metalavenged

Jak přesunout data z Androidu do PC pomocí USB?

Dobrý den.
Mám Lenovo K5 už delší dobu, nikdy mi to předtím nedělalo.
Normálně zapojím USB kabel do mobilu a do PC, ale na žádné straně se mi nic neobjeví, mobil se pouze nabíjí.
Vždycky mi předtím na mobilu vyskočilo, jestli chci přesouvat data pomocí USB nebo pouze nabíjet a pak se driver objevil v Tomto Počítači na PC.
Neobjevilo se nic na žádné straně. Prohrabala jsem celé nastavení mobilu a nedokážu najít ruční vyvolání téhle tabulky. Bez tohoto povolení je zbytečné něco hledat v PC, tam jsem taky všechno prohledala.
Problém s USB není, protože se mi mobil nabíjí.
Nehledám jiné způsoby, jak přemístit data, chci vyvolat tu tabulku, která tam vždycky byla, když jsem zapojila USB kabel do mobilu a PC.
Poradíte mi, prosím?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
jáára

Máš špatnej kabel nebo microUSB v telefonu.

Jiří Bohumil

Souhlas s ge0rge, nepoužíváš USB kablík dodaný třeba k powerbance? Ten nemívá datové vodiče.
Nejjednodušší použít jiný kabel, ověřený případně u někoho jiného, nebo ten svůj vyzkoušet u někoho jiného na jiných zařízeních.
Jinak by bylo možno, že v microUSB zásuvce v mobilu se „uvolnil“ spoj datové linky, což je, podle mých zkušeností neopravitelné. Ale možná to někdo dovede. Mi se to nepodařilo. Takže data přenáším z NB do tabletu přes WiFi pomocí aplikace. Ale jestli to jde, touto aplikací, i obráceně to nevím. To se stalo na tabletu mé vnučky.

anonym

Že lze přes konkrétní kabel nabíjet ještě neznamená že přes něj půjde přenášet data … někteří výrobci prodávají extra tenké microusb kabely určené jen pro nabíjení protože v nich datové linky zcela chybí …