pokazdejinak

Jak nejjednodušeji přesunout data z SD karty na novou?

kapacita staré microSD karty v mobilu už nedostačuje, tak jsem si koupila větší :) ale – jak co nejjednodušeji data přesunout? máte na to nějaké fígle? mám k dispozici mobil, počítač se čtečkou, usb kabel i adaptér na velkou SD kartu – jen jak to nejlépe využít?

fotky a videa stejně uložím do compu, ale co aplikace v telefonu – půjdou nějak přesunout nebo je budu muset přeinstalovat? předem díky :)

Odpovědi
anonym

Zkopíruj data z karty do PC (přes čtečku) a odtamtud pak opět přes čtečku na novou kartu – pokud se nezmění umístění aplikací, měly by jít překopírovat.

mikee.nikee

Ahoj, já ti sice neporadím jak nejjednodušeji přesunout data z SD karty na novou, ale určitě ti můžu řict že to co napsal mowla, nefunguje !! Aplikace ti nebudou fungovat :)

štamgast

Novou vlož do mobilu, mobil připoj k PC USB kabelem. Starou vlož do PC. Pak už kopíruj.