otaznik007

Jak přeposlat data z mobilu do PC bez kabelu a bez Bluetooth?

Prosím…

Nejlepší odpověď
anonym

Jedině pomocí paměťové karty microSD.

Další odpovědi
led

Pomocou pamäťovej karty, alebo cez internet.

Bedy

Pokud má mobil i počítač infraport (lze koupit USB IrDA), tak přes lze využít přenosu přes IrDA.
Pokud má mobil pamťovku a počítač čtečku na paměťovky (lze dokoupit USB čtečky paměťovek), tak stačí vytáhnout paměťovku z mobilu a zapojit ji do počítače.
Pokud můžete mobil připojit k internetu, tak stačí ta data nahrát na internet (třeba na edisk.cz nebo uloz.to) a pak si je z počítače stáhnout.