Denisa32

Data v mobilu – poradíte?

Taková rychlá otázka :) v mobilu internet zadarmo nemám, takže samozřejmě používám WiFi jenže vždy když jsem WiFi vypla objevilo se mi tam E, kamarád mi pak řekl že mám zaplá data.odebralo mi to nějaké peníze? i když mobilní data nemÁm?
Samozřejmě jsem data už vypla;)

Nejlepší odpověď
jáára

Nemusí.
Myslím, že to ukazuje dostupnost té sítě. Pro jistotu je lepší data zakázat.

Další odpovědi
štamgast

Pokud se to zaplo, byla jsi na internetu a máš kredit, tak to asi něco odečetlo. Měla by ti o tom přijít SMS. Taky se to dá zjistit pomocí čísla, které má ovšem každý operátor jiný. U O2 je to číslo 1041#

cochee

Když jsi data vypnula, tak by ti to samozřejmě užírat peníze nemělo. Ikonky na displeji si nastuduj v návodu ke svému mobilu, můžou totiž znamenat jak aktivní službu, tak jen přítomnost služby.