HarpPlayer

Který software umožňuje přenos poznámek z Android mobilu do notebooku (do Wordu)?

PROSBA O RADU!
V mobilu s Androidem mám v sekci NoteBook (=tedy POZNÁMKY) asi 150 ručně psaných poznámek.

Nemohu sehnat JAKÝKOLI SOFTWARE, který by mi umožnil tyto poznámky přenést do Wordu… ☹

Zkoušel jsem:

  1. Wondershare,
  2. HiSuite,
  3. MyPhoneExplorer,
  4. ApowerPhoneManager
  5. WondershareMo­bileTrans
  6. TeamViewer

Nikde nic …

Nebo něco dělám špatně?

Moc díky za JAKÝKOLI tip! 😐

Nejlepší odpověď
anonym

Samozřejmě záleží hlavně na tom jakou aplikaci na poznámky používáš … kdybys používal třeba aplikaci GOOGLE KEEP tak ta synchronizuje veškerá data s cloudovým úložištěm, což prakticky znamená i to že se k nim snadno dostaneš z notebooku prostým zadáním adresy keep.google.com v internetovém prohlížeči … nemusel bys nic sdílet ani exportovat, protože to co bys viděl v mobilním keepu by se vždy přesně shodovalo s tím co uvidíš z kteréhokoliv jiného počítače na keep.google.com

Další odpovědi
MichaelOffic

Stahni si OneDrive/Google Disk. V poznámkach dej sdílet>vyber aplikaci kterou máš a počkej až se to nahraje…v pc si stáhni stejný program a vše se ti synchronizuje do pc.
Poznámky budou určitě s koncovkou txt, nebo html. Nevím teď. Každopádně to půjde otevřít v poznámkovém bloku/wordu.

anonym

Dále se přímo nabízí používat online kancelářský balík typu docs.google.com, kam můžeš psát libovolné „wordovské“ dokumenty přímo a pak si je v počítači na stejné adrese prohlížeč případně ukládat v libovolném formátu na lokální úložiště a dále s nimi pracovat v libolném jiném editoru ať už word, nebo třeba libreoffice writer. Viz https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.google.andro­id.apps.docs.e­ditors.docs&hl=cs

HarpPlayer

PS: Velmi bych ocenil také JAKÝKOLI SOFT, který by umožnil jednoduchý import SMS do notebooku (podle diskusních vláken).
Něco jako starý dobrý PC-SUITE pro bývalou Nokii…
Děkuju!

Hlada

My Phone Explorer. Zatím nejlepší, co jsem používal. Funguje s jakýmkoli zařízení s Androidem.

HarpPlayer

Na ty SMSky výborné – ale ty „poznámky“ stále nevidí… 😐