Elen5105

Jak se připojit na mobilní data?

Dobrý den, od minulého roku mám telefon Sony a připojení na mobilní data mi šlo téměř vždy bez problému. Občas se mi připojit nepodařilo, ale stačilo telefon vypnout a zapnout a data fungovala, ale od doby, kdy jsem jej dala do opravny, kvůli problémům s nabíjením se již nemohu na mobilní data připojit. Na Wifi se připojím bez problémů, ale mobilní data nefungují.
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
beer

Musíš v připojení zvolit data od operátora. Jak se to jmenuje nevím, je to ale tam..

Další odpovědi
setapouch

Telefony Sony neznám, ale jestli data nejsou vypnuta, tak opět reklamace.

jermeister

měl jsem podobný problém, zkus v nastavení mobil. dat změnit ty věci a pak je hned vrátít do puvodního stavu.