Hermelín D

Jak poznám že jsem homofob?

mám teplého kamaráda a ten to o mě tvrdí, i když si nemyslím že bych byl homofob, jen si někdy z jeho orientace dělám srandu, ale ne že by to bylo na základě toho že jsem proti jeho orientaci

Nejlepší odpověď
Disraeli

To máš v pohodě. Já jsem třeba hrdý „homofob“. Nejraději bych uspořádal pride pochod homofóbů. Dnes se každý nazve homofobem nebo podobným, pokud má jen něco málo proti tomu, co se do Evropy (i celkvoě do světa) hrne ze Západu. Pokud jsi byť jen trochu proti degeneraci společnosti a člověka, tak seš homofob.

Buzíci jsou mi slušně řečeno u prdele, pokud nemají potřebu se vystavovat a nejsou PROPAGOVÁNI… což se v Západu vlastně děje neustále a pop/kultura, média, kinematografie se na to orientují, snaží se nám podsouvat, jak je to normální, přirozené a ještě k tomu svkělé…Čím dál divnější „lidi“, kdyby jen gayové, lesbičky a bisexuálové, ale trans, nepohlavní, osoby 8. pohlaví a úplné COCOTINY proti lidskosti, normálnosti i zdravému rozumu. Politická korektnost, pride pochody a podpobné akce, nebinární, dokonce genderově neutrální výchova,.. Takže jo, tohle mi vadí. Svaté „konzervativní“ země, které jsou prosté od těchle nesmyslů, degenerovaných individuí a nepodporují je (rozuměj nepropagují, nešíří).
Za homofoba nebo podobného je označen každý, komu se něco z toho nelíbí nesouhlasí s tím (i bez toho, aby vůči tomu nějak nenávistně vystupoval) = proto aby byl ihned umlčen a zdiskreditován = vnímáno totiž jako negativa a nadávka/urážka. Homofob = jsi omezený, nenávistný, neliberální, něco s těbou není v pořádku. Přestože něco není v pořádku spíš skoro se všemi těmi menšinemi, hnutími a spoelčností, která vymýšlí degenerativní blbosti.
Právě díky popkultuře, politice (LGBT orientovaná) v kultuře, kultuře (opět lgbtq orientované) v politice začíná mít čím dál víc lidí, jakože většina, k LGBT pozitivní postoj… a tím nemyslím jen tolerantní a podobně, ale vyloženě pozitivní, vnímající to jako něco normálního atd.
Začátek úpadku civilizace. Přes morálku, mravy, hodnoty až po zákony, které se nebuduou respektovat/do­držovat. Tj. k anarchii a úplnému kolapsu.

Další odpovědi
Gus_Fring

Tady se neptej, zdejší dědkové ani neznají slovo „homofob“, protože v jejich matičce Rusy se mluvení o homosexualitě trestá.

Nicméně, pouze pár takových vtipů, leč nevhodných, není zatím projevem homofobie.

Filip84

Jednoduše: můžeš mít na homosexualitu názor, i docela konservativní (řekněme, třeba, tradiční katholický), avšak to neznamená, že máš proti homosexuálům a priori potřebu brojit. Prostě máš svůj názor, ať už má nějaké racionální ratio decidendi, nebo nemá, avšak nemáš potřebu jej, bez vyzvání, troubit do světa. Pokud jsi nucen např. spolupracovat s homosexuálem, on na Tvém chování Tvůj názor na homosexualitu nepozná, nebudeš v interpersonálním vztahu redundantně intimní.

Pokud však máš na homosexuály „pifku“, nebo Ti homosexuálové jinak „vadí“, máš potřebu proti nim brojit, omezovat je v jejich právech, atp., jsi homofob.

Pokud si děláš z někoho legraci, která je třeba i nemístná, neznamená to, že jsi homofob. Můžeš být pouze netaktní, hlupák, nebo si – prostě a jednoduše – brát takto na paškál každého, kdo Ti k tomu dá příležitost. To ale neznamená, že jsi homofob.

seraphico

On to evidentně jako srandu nebere. Homofob bys byl, kdyby se ti homosexuálové hnusili. Pokud se ti nehnusí, tak nejsi homofob.

marci1

Homofob je člověk, který se obává homosexuálů – vidí v nich např. ohrožení tradičních křeťanských hodnot, jako je rodina, má vůči nim řadu předsudků a často se jedná o fobii z homosexuálů bez zřejmé příčiny. 🙂

Lotr2008

Ano, to je bohužel dnes módní někoho obviňovat z homofobie nebo rasismu jen na základě něčeho, co s tím vůbec nesouvisí. Já když jsem třeba mému černému kolegovi řekl, že je černý jako noční obloha, tak mi řekl, že jsem rasista, přitom já jsem tou větou jeho rasu nesnižoval na nižší úroveň.

Pokud jsi proti teplým, tak se ti niterně příčí. To, že nějaký blbeček řekne, že jsi homofob jenom kvůli žertům, tak akorát ukazuje, že je to ublíženecký teplák, co si o sobě myslí bůhvíco. Já bych s s ním přestal bavit, pokud neuzná chybu.

Pepa25

Disraeli: bez vulgarit by to nešlo? Takto jen ukazujete, jaký jste chudák …

Disraeli

Nešlo :D

elkon

Disraeli – tak dnes ti musím dát za pravdu👍.

Disraeli

Důkaz, že zázraky se občas dějí.. 👍