dust8

Jak postupovat, když zjistíte na vzkazu z toaletního papíru, že máte pod sebou bombu, která se aktivuje zvednutím se?

Odpovědi
rodekwwwvvv

Spláchnu :)

Kepler

Okamžitě se teleportuju mimo budovu. Ty to neumíš? Druhá možnost je vypustit tak strašného ruprechta, že to nepřežije ani ta bomba. To ovšem předpokládá požití alespoň metru piv Braník nebo dvou flašek kysucké frndžalice (předchozího dne).

Dochy

Nechám se kolegou odklidit do vany jako ve filmu (podle příkladu Mela Gibsona, Dannyho Glovera). Ve filmu přeci musí být jen ty správné a užitečné informace.

led

Jak postupovat, jednoducho nepostupovať ale… čo som McClane (Bruce Willis)? Radšej použijem praktiky Angus MacGyvera, ktorého hrá Richard Dean Anderson:
Pred použitím dotyčného odkazu na pôvodný účel, aktivovať všetok zbytkový vnútorný odpad na pokračovanie predchádzajúcej činnosti a nádejať sa, že ho bude kvantitou aj kvalitou dosť na pevné a nezničiteľné obalenie bomby.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.