orestez

Jak Poláci chtějí testovat české pivo?

Vyzkoušet se má všechno, ale dobrého se přidržet. Já už české pivo otestoval a zůstal u něj.
Pro mosoje: https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=Poláci+bu­dou+testovat+čes­ké+pivo

Nejlepší odpověď
Kepler

Mosoj je jako obvykle mimo: nejde o chuť, ale o zdravotní nezávadnost. Ať si to ti pomstychtiví Poláci otestujou. Vyrobit závadný vzorek je hračka. Jsou to ubožáci, tentokrát zamířili vedle nejhorším způsobem a doufají, že nás tak potrestají omezením importu českého piva. Jen ať si chlastají ty vlastní břečky, jinde to naše pivo rádi kouupí. 🙂

Další odpovědi
Arne1

Vypijou ho.
V Polsku se prodává hodně českého piva a chápou to jako lepší značky. Nicméně, i tam je spousta nových pivovárků s dobrým pivem.

mosoj

Jejich věc. Co chutná tobě, nemusí chutnat jinému.

dubraro

Na pivu se dá udělat spousta laboratorních testů.
Poláci umí také dobré pivo, je to víceméně jen jejich názor, že české je lepší.

orestez

@ArneOne, doufám že se v Polsku nezvýší spotřeba českého piva natolik, že by ve zdejších marketech zůstaly prázdné regály! 😁

orestez

Nikdo mě tak dlouho nerozesmal jako dnešní zprávy z Polska! Ještě teď mám rohlík na ksichtu. 😁