Rokio

Jak podle vás vypadá ideální snídaně?

Nehleďte na cenu. Co by mělo obsahovat, aby byla zdravá a přitom vám chutnala? Fantazii se meze nekladou.

Odpovědi
Ametyst

Ideální snídaně je ta, u které člověk nespěchá. Může být velká, bohatá, jako English breakfast: vajíčka, párky, toast, rajčata, žampiony, placička z bramborového těsta na jednom talíři. Tím je do odpoledne vystaráno s jídlem. 🙂

Drap

Pokaždé jinak, podle toho, na co mám právě chuť

zjentek

Kafe (ne ze supermarketu), cukr a smetana. Vymačkané tři pomeranče, ne příliš kyselé, ne ze supermarketu.

Ametyst

Dodatek k anglické snídani: placička z bramborového těsta se jmenuje “hash browns. “