Avatar uživatele
jirka F

Jak ovládnout Vietnamce aby neměl podezření proti mně že bych si kupoval takzvaně jiné oblečení?

Mám strašnou chtíč koupit si podprsenku.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Filip84 před 43 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

A) promiňte, já potřebuju koupit své přítelkyni oblečení ona si pro něj nedojde sama

l
Proč bys ho ovládal.

mu je to úplně jedno. je rád že prodá. Řekni mu chci to a to a více to neřeš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

A) promiňte, já potřebuju koupit své přítelkyni oblečení ona si pro něj nedojde sama

¡¡¡Vietovi je to jedno, jakou máš orientaci!!! 🙄

Oni chtějí prodat: nic víc, nic míň. A nic víc je nezajímá.

Prostě tam normálně naklusej, vyber si sztorc podporowy kozactwa uwadłego, dones na kasu, zaplať a vypadni.

Já normálně, třeba v sekáči, kupuju dámský hadry. Jednak to, že někdo řekl, že to je dámský, neznamená, že to nemohu nosit – třeba mikiny, kalhoty jsou z 90% androgenní, no a potom když je hezký prádlo, koupím babě, ne? 🤷‍♀️

Nikdy by mne nenapadlo přemýšlet nad tím, co si o mně, případně, myslí prodavačky. Ony tam nejsou od toho, aby si myslely, na to jsou moc blbé. Ony tam jsou od toho, aby namarkovaly to, co jsem si vybral, vydaly mi zpátky, daly mi (případně) účet, poděkovaly, usmály se a pozdravily. Tečka. 🙄🤦‍♀️

A dupej, dupej – už jsi měl mít „prdu“, takovým tempem můžeš dělat svačináře v hladomorně! 🙄👿 A umělý kozy si musíš koupit, na Aliexpressu, nebo tak něco! 😎 Dupej, dupej! 👿

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

B) Hele budu k vám mluvit otevřeně mám sexuální orientaci jinou

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
da ny

Možná jste se v otázce nedokázal správně vyjádřit.
Proč byste měl Vietnamce/prodejce ovládnout. k čemu Vám to poslouží?

Proč byste měl někomu vysvětlovat co a proč, komu kupujete?
Prostě prohlédnu, vyberu zboží, strčím do košíku, u pokladny zaplatím.
Podprsenku tedy raději nezkoušejte.
Změřte se, vezměte si s sebou krejčovský metr a obvod změřte.

Avatar uživatele
Filip84

dany: V kabince si klidně podprdu může vyzkoušet – jak jinak by zjistil, jestli v ní má prdu!? 😜😂

Avatar uživatele
Filip84

jyřýk🤪, tohle si, laskavě, 3× přečti, pak si dej pausu, uvař si kakao (nebo tak něco! 😜😅), a pak si to přečti ještě 3×, a pak se k tomu ještě, někdy, vrať:

Nežijeme v 17. století. Pokud se identifikuješ jako žena: jsi žena.

Je jen a pouze Tvá věc, jestli si oblečeš dámský / androgenní oblečení tak, že ano, budeš mít dámský hadry, ale ten, kdo se v oblečení blížeji nevyzná to ani moc nepozná, nebo si koupíš síťovaný punčocháče, síťovaný rukavice nad loket, háčkovaný rukavice, crooped top, umělý kozy, podprdu, skládanou / půlkolovou / kolovou minisukni, celý se oholíš / depiluješ, necháš si narůst dlouhý vlasy (a na to "blbý období si koupíš paruku …) a budeš zcela, absolutně, femme fatale. Jen a pouze na Tobě!

V tom druhým případě, když se ještě trochu nalíčíš, tak nikdo nepozná, že jsi (biologicky) chlap. Jasně, bude to vědět Tvý okolí, Tvůj sociální fond. No a co? Do roboty nechodíš. Babu nemáš. Fotr má dva možnosti: buďto se s tím naučí žít, nebo nebude mít dcerosyna. 🤷‍♀️ A pak se s tím žít, beztak naučí – nic jiného mu nezbude!

Na cizí lidi můžeš zvysoka házet bobka. Svět je tak postavený: pokud Ti bude záležet na tom, co si myslí, vždycky se najde dost kybiců, nepřejících, zapšklých, kyselých „dědků“ a „babek“ (ono to, totiž, není úplně o věku!). Pokud Ti na tom záležet nebude, tak je odpálkuješ jedním slovem, až jednou větou, a pak od nich budeš mít nadobro pokoj, na věky věků, amen.

Je to Tvůj život, Tvý tělo. Jsi mladý, je nesmyslné, abys se kvůli takový banalitě ničil! A, sorry, co má kdo na sobě banalitou je.

Avatar uživatele
Filip84

A kup si černej sztorc, černý prádlo, ano? 😎 A „karamádky“ si musíš najít, abys nevypadal, jak když fakany navlečou do obleku a pošlou do tanečních, prostě: abys to uměl nosit! Já Ti v tom neporadím, já šat fraucimoru nosit neumím. 😅

Avatar uživatele
Filip84

Jsi dostal hvězdičku, jako na podporu, za „odvahu“! Tak: hni se! 😎😂

Nový příspěvek