Avatar uživatele
tuCZek

Jak otevrit zamcene dvere?

Stojim pred garazi,uz jsem odvrtal zamek a vyklepl,ale nevim co dal.Prosim pomoc.
Pripadne po Skype: myearthship
Doplňuji:
Tesi mne ze jsem pobavil,ale mne pred moji vlastni garazi do smichu neni.Policajt mi rekl zamecnika,zamecnik si rekl 700,– a ja mam 500,– do vyplaty. I nahradni fabku mam v garazi :( PLS HELP!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? honza19hk, barnajka, bolak před 4229 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

hlavně dej bacha ať tě nechytnou..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Do odkazu jsem dal katalog FAB, kde je na obrázku vidět mechanismus zámku. Je potřeba současně nadzvednout stavítko a posunout závoru.
Doplňuji:
http://www.as­saabloy.cz/Lo­cal/CZ/ke-stazeni/katalogy-vyrobku-fab/7-zadlabaci-zamky-fab.pdf

Upravil/a: Hlada

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit


Avatar uživatele
honza19hk

To máš plechový vrata??
sežeň si pajsr popř krumpáč a když máš odvrtaný zámek jednoduše je vyrvi.Když narveš pajsr v místě kde je fabka tak to musí povolit. Pokud ne uřízni panty,pak je přivaříš.
Pokud potřebuješ poradit napiš mi přes vnitřní poštu nebo na mail omnimatic@seznam.cz
Doplňuji:
nebo další možnost je vlézt tam jinudy,třeba oknem a dveře zevnitř vykopnout.

A nebo jestli máte u vás dobrovolné hasiče a nějakého znáš tak jdi za ním,oni s tím budou mít zkušenost,protože k takovýmto zásahům jezdí,tak jako naše jednotka.

Upravil/a: honza19hk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Pokud jsi vyndal vložku, zůstla v rámu zastrčena západka zámku, kterou vložka při zamykání vysunuje. Takže ji nějak vystrčit ven.
Jak ale neporadím – nikdy jsem to nedělal. Možná bude stačit šikovně ohnout šroubovák a zkusit západku vysunout zpět z rámu vrat. Brnkni si po kamarádech, ať ti převezou různá šťourátka, dráty apod.
Jinak když mne něco podobného potkalo u klasických dvěří v domě, otevíral jsem je „trhákem“ na hřebíky a nebo odvrtal rám a západku vysunul. Nicméně to byla jen ta západka na klice – čas od času se zlomila a zasekla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Pokud jde o kvalitní dveře, ještě bych zkusila vydržet. Někdo určitě poradí, jak se dostat dovnitř méně brutálně.

před 4229 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek