Complex

Jakou máte zkušenost s výměnou zámku ve dveřích? Je složité udělat to svépomocí?

Nejlepší odpověď
Kepler

X krát jsem měnil fabku, je to brnkačka.

Další odpovědi
Edison

Výměna zámku, nebo vložky? Obojí je hračka… jen je potřeba znát pořadí operací a jak co udělat (zejména sestavení s klikou). Je toho minimum, takže to je brnkačka, jak říká Kepler.

Drap

Je to zcela snadné, pokud máš od zámku klíč. Pokud ho nemáš, tak je to obtížnější.

cukrar

Je to jednoduché, není problém. Jen jeden z deseti zámků může udělat problém, třeba že nejde povolit červík na klice, stržený závit na šroubku u Fabky. dofrézovat otvor pro kliku a zámek, atd drobností.