daniela100

Jak oslavit 18. narozeniny?

Zdravím všechny!
Už několik dnů přemýšlím jak oslavit své 18. narozeniny. Tak se chci zeptat, jestli byste se nepodělili s tipy, podniky, popřípadě jak jste/byste to oslavili vy :)?
možnost s chatou bohužel nemám, a jelikož to bude v prosinci, bude potřeba to udělat v teplém prostředí.
pozváno bude 20 hostů, je možnost že se to zvýší na 25.
Budu vděčná za každou odpověď!

Nejlepší odpověď
Justin1

Hlavně bezpečně a ohleduplně, žádné vytváření podmínek pro šíření covidu, žádné zbavování se odpovědnosti za vývoj epidemie, žádné zneužívání toho, že nikdo nebude vymáhat dodržování opatření. Ta opatření tu nejsou proto, abychom si na nich trénovali schopnost je obcházet. Udělej oslavu jenom v kruhu nejbližší rodiny. Zvlášť v této době je nutné co nejvíc omezit příležitosti k šíření viru, ne kvůli narozeninám přilévat olej do ohně a ignorovat problémy, které by z toho mohly vzniknout (zkažené Vánoce, narušené vzdělávání dětí, ohrožení seniorů i mladších lidí, psychické problémy, dlouhodobé postcovidové syndromy). Nepřistupuj k tomu tak, že si užiješ oslavu i za tu cenu, že na to někdo nějak doplatí. Přistupuj k tomu tak, že neustále neseš odpovědnost za to, že nikoho neohrozíš, a podle toho vol priority.

Další odpovědi
dubraro

Přemýšlíš zbytečně. V prosinci budou takové akce již zakázané.

led

Vzhľadom na súčasnú epidemickú situáciu a predpokladanú aj v decembri spojenú so zákazom zhromažďovania…
Využite internet a vytvorte si virtuálnu online oslavu. Takto neohrozíte nikoho a zúčastniť sa dokonca môžu aj nakazení. Je to rovnaký princíp ako pri učení sa cez internet.

PS.
Podľa dôverných informácií zo záhrobia sa vraj vírus covid19 neprenáša cez internetové siete.

Justin1

dubraro: I kdyby zakázané nebyly, nemusí to nutně znamenat, že jsou bez rizika. Může to jenom znamenat, že vláda udělala chybu a příliš otálela s jejich zákazem. Je zajímavé, že když vláda něco zakáže, tak vždycky někdo nevěří tomu, že to zakázat měla, ale když to nezakáže, tak velká část lidí věří, že to zakázat nemusela. Odpovědnost neseme my všichni a spolehnout se můžeme nejvíc právě na sebe. Pokud se budeme odpovědnosti zbavovat, házet ji jenom na vládu a představovat si, že co vláda nezakázala, to je automaticky bezpečné, tak to bez naší spolupráce žádná vláda nevyřeší. Vláda spoléhá na naši spolupráci a na naše zodpovědné chování, bez toho to nejde, jinou možnost nemá.