martinecek20

Jak odstranit chybu aktualizace ?

Dobrý den,potřeboval bych poradit…pustil jsem exe aplikaci a tak bylo něco s aktualizací tak jsem dal aktualizovat (nic jiného dát nešlo) a zjistil jsem že to nejde :( vždycky to napíše toto:Informace o vyvolání ladění JIT najdete na konci této zprávy,
nikoli v tomto dialogovém okně.

************** Text výjimky **************
System.Componen­tModel.Win32Ex­ception (0×80004005): Pro tuto operaci není ke zvolenému souboru přidružena žádná aplikace
v System.Diag­nostics.Proces­s.StartWithShe­llExecuteEx (ProcessStartInfo startInfo)
v System.Diag­nostics.Proces­s.Start()
v System.Diag­nostics.Proces­s.Start(Proces­sStartInfo startInfo)
v System.Diag­nostics.Proces­s.Start(String fileName)
v WindowsAppli­cation1.Form2­.Button1_Clic­k(Object sender, EventArgs e)
v System.Window­s.Forms.Control­.OnClick(Even­tArgs e)
v System.Window­s.Forms.Button­.OnClick(Even­tArgs e)
v System.Window­s.Forms.Button­.OnMouseUp(Mou­seEventAr gs mevent)
v System.Window­s.Forms.Control­.WmMouseUp(Mes­sage& m, MouseButtons button, Int32 clicks)
v System.Window­s.Forms.Control­.WndProc(Messa­ge& m)
v System.Window­s.Forms.Button­Base.WndProc(Mes­sage& m)
v System.Window­s.Forms.Button­.WndProc(Messa­ge& m)
v System.Window­s.Forms.Control­.ControlNative­Window.O nMes­sage(Message& m)
v System.Window­s.Forms.Control­.ControlNative­Window.W ndProc(Message& m)
v System.Window­s.Forms.Native­Window.Callbac­k(IntPtr hWnd, Int32 msg, IntPtr wparam, IntPtr lparam)

************** Načtená sestavení **************
mscorlib
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.296 (RTMGDR.030319–2900)

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.NET/Framewor­k/v4.0.30 319/mscor­lib.dll

Ultimate Survey Bypasser
Verze sestavení: 1.0.0.0
Verze Win32: 1.0.0.0

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/User­s/Zlaticko/Dow­nloads/Ultima­te%20Sur vey%20Bypasser%20v1­.1.exe

Microsoft.Visu­alBasic
Verze sestavení: 10.0.0.0
Verze Win32: 10.0.30319.1 built by: RTMRel

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.Net/assembly/GAC_MSIL /Microsoft.Vi­sualBasic/v4.0_10­.0.0.0__b03f5f7f­11d5 0a3a/Microsof­t.VisualBasic­.dll

System.Window­s.Forms
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.1002 bu­ilt by: RTMGDR

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Window­s.Forms/v4.0_4­.0.0.0__b77a5c56­1934e0 89/System.Win­dows.Forms.dll

System.Drawing
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.1001 bu­ilt by: RTMGDR

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Drawin­g/v4.0_4.0.0.0__b03f5f7f­11d50a3a/Sys tem.Drawing.dll

System
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.1001 bu­ilt by: RTMGDR

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.Net/assembly/GAC_MSIL /System/v4.0_4­.0.0.0__b77a5c56­1934e089/System­.dll

System.Runtime­.Remoting
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.1 (RTMRel.030319–0100)

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Runti­me.Remoting/v4­.0_4.0.0.0__b77a5c56­193 4e089/System.Run­time.Remoting­.dll

System.Window­s.Forms.resou­rces
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.1 built by: RTMRel

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Window­s.Forms.resou­rces/v4.0_4.0­.0.0_cs_b7 7a5c561934e08­9/System.Window­s.Forms.resou­rces.dll

mscorlib.resources
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.1 (RTMRel.030319–0100)

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.Net/assembly/GAC_MSIL /mscorlib.resou­rces/v4.0_4.0­.0.0_cs_b77a5c­561934e0 89/mscorlib.re­sources.dll

System.Xml
Verze sestavení: 4.0.0.0
Verze Win32: 4.0.30319.233 built by: RTMGDR

Základ kódu (CodeBase): file:///C:/Win­dows/Microsof­t.Net/assembly/GAC_MSIL /System.Xml/v4­.0_4.0.0.0__b77a5c56­1934e089/System. Xml.dll

************** Ladění JIT **************
Aby bylo povoleno ladění JIT, musí konfigurační soubor
pro tuto aplikaci nebo počítač (machine.config) mít
v oddílu system.window­s.forms nastavenou hodnotu njitDebugging.
Aplikace rovněž musí být kompilována s povoleným
laděním.

Příklad:

<configuration>
<system.window­s.forms jitDebugging=„true“ />
</configuration>

Je-li ladění JIT povoleno, budou všechny neošetřené výjimky
odeslány ladicímu programu JIT, který je registrován v počítači,
a nebudou zpracovány tímto dialogovým oknem.

Odpovědi
anonym

Aby se toto nestalo musíš mít ošetřen pomocí Exception. Ale to si ve 14 letech málo kdo uvědomuje. Nejdůležitější je vypustit na svět nějaký neošetřený balast. Pokud se nevěnuješ programování již od raného věku, doporučuji ti odinstaluj to.

Jinak blok příkazu funguje takto:
Try
[ tryStatements ]
[ Exit Try ]
[ Catch [ exception [ As type ] ] [ When expression ]
[ catchStatements ]
[ Exit Try ] ]
[ Catch … ]
[ Finally
[ finallyStatements ] ]
End Try