VampGirl

K čemu slouží program (nebo aplikace) Microsoft net framework?

Na počítači se mi začalo objevovat okno microsoft NET framework, že byla nalezena nějaká chyba a prý když kliknu na pokračovat, chyba bude ignorována a když na zavřít, program bude ukončen. Ať kliknu na cokoli, okno se za chvíli zobrazí znovu. Co s tím mám dělat? A k čemu tento program vůbec je? Děkuju za rady.

Nejlepší odpověď
rynek878

Microsoft .NET Framework
Balíček Microsoft .NET Framework obsahuje vše potřebné ke spuštění aplikací vyvinutých pro prostředí Microsoft .NET. Takové programy totiž ke svému spuštění potřebují mít nainstalovány knihovny tohoto prostředí, a to právě zaručí tento balík. Instalace balíčku je jednoduchá, sám o sobě balíček žádnou funkci nemá, a jinak tedy počítač nezatíží ani nezahltí.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/mi­crosoft-net-framework/