Avatar uživatele
Sůwa

Jak odstranit šedý pruh po straně došlého mailu?

Před časem jsem se tu ptala jak odstranit reklamu z mailu :
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/po-prave-strane-dosleho-mailu-se-mi-zobrazuje-pruh-s-reklamou-jak-se-ho-zbavim
Už mám reklamy odstraněny, ale zůstal mi stejně oddělený pruh, který ztěžuje čtení. Dalo by se i toto odstranit? Mail schránku mám na Seznamu. Děkuji 🙂
Doplňuji:
Tohle jsem našla u jedné odpovědi Bedyho : http://adbloc­k.dajbych.net/
Tak jsem to otevřela v obou používaných prohlížečích a ono to fakt funguje. Jenže reklamy jsou sice pryč, šetřím asi limit pro stahování ( FUP ? ), ale ten pruh tam stejně je, takže to nestačilo 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, aramah, Andělé, johana 56, Pecudka, briketka10, anonym, Braník před 4051 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jak jsi odstranila ty reklamy ?

já si lištu posouvám pořád a když mi přijdou
nějaké vtípky, nebo obrázky musím kliknout
na každý zvlášť on se zobrazí a pak ho zvětším,

ale nedaří se mi otevírat soubory /pps./ protože
nemohu stahovat aktualizace mám nějakou chybu
ve Windows defenderu :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bedy

AdBlock určitě všem doporučuju, nevím o případech, kdy by dělal problémy – ano šetříte tím FUPko, protože se nestahují ty obrázky či flashové animace.
Samozřejmě že ne všechny reklamy ten AdBlcok zablokuje. Ze zkušeností můžu říct, že nejlépe funguje v Internet Exploreru 9 a 10 – tyhle verze mají vestavěný AdBlock, stačí jen nainstalovat filtry (dost jich najdete i v iegallery.com) a opravdu to jede.

FUPko umí dobře ušetřit i prohlížeč Opera – navrhuju zkusit – stačí si zapnout Opera Trubo a jako fakt dokáže ušetřit dost stahovaných dat.

Nevím, jaký máte na mysli šedý pruh – to by asi chtělo přímo vidět – buď sem vložte výstřižek obrazovky (screenshot) anebo se můžeme domluvit, že bych se k Vám připojil přes TeamViewer?

Jinak pokud má Váš počítač aspoň 2GB RAM a aspoň 2GHz procesor (ideálně vícejádrový), doporučím přejít na novější Windows – ideálěn Windows 7.
Windows XP za rok končí podpora ze starany Microsoftu (8.4.2014) a řada výrobců zařízení a programů už ani s XP nepočítá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

To je stejně zvláštní, že ti to překrývá text. Mi se text v emailech automaticky zalamuje, takže nikdy nevjede pod ten šedý pruh. Nemáš náhodou kvůli horšímu zraku nastaveno ve Windows nějaké nízké rozlišení obrazovky, například 800×600 bodů?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Také mám email na Seznamu, ale používám poštovního klienta takže se mně všechny emaily ihned stahují do počítače.
Tak jsem se tam podíval,žádnou reklamu ani pruh tam nemám.

Zkus : 1. nastavení – vzhled – nastav rozložení podle vkusu.
2. v okně informační servis zruš všechna zaškrtnutí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

Mosoji, já tam žádné nastavení podle vkusu nenašla a v informačním servisu nemám zaškrtnuto nic.

před 4051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nakonec to vypadá tak, že špatně čitelné jsou jen některé maily, část se zobrazuje ve vymezeném prostoru a šedý pruh zůstává. Hlavně se už prokázalo, že odstranění reklam hodně šetří limit a to je pro mne dost důležité 🙂.

před 4051 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ten filtr Ad block mi dělal
neplechu šel hned dopryč :)

před 4054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nastavení mám 1024 × 768. Kolik mám tedy dát?

před 4054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Otázka ale je, jestli ti to dovolí monitor – zkus 1280×1024 a popřípadě si písmo v prohlížeči zvětši pomocí Ctrl+klečko myši nahoru.

před 4054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Nastavila jsem, zvětšila písmo, ale stejně je ještě kus překrytý. Dík aspoň za snahu 🙂

před 4054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

Evidentně není zač 🙂 ještě jeden pokus: nemáš nějakou zastaralou verzi prohlížeče? Namátkou aktuální Firefox je verze 19.0.2, Explorer tuším 10 ale nemusí jej podporovat starší Windows, jako jsou XP. Pokud ano, aktualizuj.

před 4054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Bohužel, mám OS Win XP, prohlížeč IE 8 průběžně aktualizovaný. Jinak jsem s tím spokojená, těch mailů zas tak moc není. Díky 🙂

před 4054 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek