briliant

Nejdou aktualizace systému – jak opravit?

Na notebooku Acer přestala fungovat aktualizace systému. Po spuštění windows update po chvíli vyskočí chyba 8024800A. OS je Microsoft Windows 7 Home Premium 64 bit (legální). Poslední aktualizace proběhla v únoru 2013. Jak tuto hlášku odstranit (obejít), aby bylo možné systém aktualizovat?

Screen hlášky: http://www.uloz­to.cz/xndsvsh/­windows-updade-jpg
Doplňuji:
Velké díky všem, pomohlo to.

Nejlepší odpověď
anonym

V commanderu zadávej následující příkazy:

  • net stop wuauserv
  • ren c:\windows\Sof­twareDistribu­tion softwaredistri­bution.old
  • net start wuauserv
  • exit

A pak to zkus znova aktualizovat

Další odpovědi
www

Použil bych technickou podporu Windows.cz.
Možná pomůže i toto

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=80248­00A&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&