CobblíkCZ

Jak opravit Win7?

Zdravim,

Mam winy7, přijdu, zapnu, kompl mi zkontroluje usb, ram radice u Spousteni systemu Windows se sekne a stoji… prosim poradte mi co s tim

Odpovědi
Elk

Pokusil bych se nainstalovat v nouzovém režimu Glary utilites a tím to zkontrlovat a opravit.

WastingDougl

Existuje USB repair disk je to původně linuxová aplikace podobný problém na Linuxu takto vyřešen,nainsta­lovat na flesku a poté spustit z usb. U Linuxu opraveno.strycek Google to najde.