pn65

Jak odstranit tuto chybu?

Nastavím si citlivost volantu logitech g920 v programu logitech v pc , ale ve hře mám pořád volant tuhý a nejde s ním dobře manipulovat.
Poraďte prosím.

Odpovědi
VaclavZeman

Počítače a auta – dvě věci, které se nenaučím nikdy ovládat. Děkuju.

aliendrone

Generální nastavení pomocí vlastního programu často bývá hrou „přehlíženo“ a je nutné zařízení nastavit v samotné hře. Tedy pokud to hra umožňuje. Prostě to samé, jako s myší.

Tyhle programy slouží spíše pro kalibraci, než pro samotné účelové settings. BTW – joy nebo volant jsem používal naposledy na XP a od té doby se mohlo leccos změnit, takže toto neber jako definitivní. Kdovíco se od té doby změnilo. 🙂