zvonisek

Jak nebýt nervózní u posledního pokusu u maturity?

Všichni učitelé, ke kterým jsem chodila a chodím na doučování angličtiny mi říkají, že nevidí důvod, proč jsem DT nezvládla. U mne zřejmě za všechno může stres, protože ostatní části jsem zvládla s prstem v nose, ještě jsem se snažila pomoci ostatním s přípravou. Opravdu nevím, co dělat, jsem zoufalá, jelikož ke všem zaměstnáním, která hledám, požadují maturitní vzdělání.
Nelze uznat středoškolské vzdělání i bez DT?

Nejlepší odpověď
Drap

Vytáhni si prst z nosu a běž tam s klidem. Něco ses naučila, tak to zvládneš. Jednou to přece musí vyjít. Žádný universální návod jak být v klidu neni, je to vše jen v hlavě.
Středoškolské vzdělání se uznává po úspěšném zakončení s maturitou. Do té doby je to stále jen ukončené základní vzdělání.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… když aspoň něco umíš, uděláš to, ale nudělat ji, znamená mít v hlavě totálně prázdno, tak to nesváděj na stres >>> můj názor …
… DT (asi didaktický test, vzhledem k tvým předešlým dotazům) je první ze tří částí maturity (jak jsem si našel na webu), tudíž nevím, jak uznat maturitu bez maturitní zkoušky, co vás v tej škole učí ??? jestli máš takovej dotaz, nejni divu, že ji nemůžeš udělat …