Deli

Jak nazýváte svůj protějšek?

K otázce mne inspiroval Butani (má doma svou starou, či babu 🙂
Můj manžel má 180 kg a skoro 2 metry. Tuhle jsem v obchoďáku vybírala nějakou láhev jako dárek a volám na něj: „Co myslíš tohle, lásko?“ Paní, která stála opodál, málem upadla, když viděla, že na toho obra volám „lásko“.
Jinak mu ale říkám jménem. On mí říká zásadně „puso“ 🙂 a já si z toho už dělám trošku srandu, ale beru to, líp než ta moje kr…, ne?

Odpovědi
anonym

tak ta moje se menuje klára, takže na ni v klidu volám krávo ;D a bere to dobře ;D třeba na ni ještě volám číčo ;D
dobrá historka ;D

Valky

Můj partner má taky 2 metry, já mám 174, takže si občas přijdu, jako že se vede s opičkou (se mnou.. :D).
Jinak si říkáme Broučí – pořád a oba vzájemně .. :D Nevím ani, jak to vzniklo… Občas Šmoulo, Lásko a Miláčku.. On mě Žížalko.. v zásadě nejčastěji po Broučím … :D
Nesnáším, oslovení stará, mladá, baba… Ale pokud to oslovované dámě nevadí, tak proč by ne… :o)))

dědapetr

Manželce říkám bábo a ona mě dědku.

dudu

Dadynko, dráha, babčo, babuš a varováním je oslovení Dagmar!!

Berušinka

Tak můj přítel nesnáší, když mu říkám jeho jménem, i když je to zdrobnělina.
Vyžaduje po mně nějaké „hezčí“ výrazy. Takže to je to klasické lásko, miláčku nebo pipí, bibí a takovýhle blbosti =D.

kapka

Říkáme si jenom jmény. A mě to někdy mrzí. Ale nějak si neumím představit, že řeším s manželem, že si odteď budeme říkat jinak.

horakupavel

Své ženě říkám už dva roky jahůdko,a ona mě nazívá podle toho jakou má náladu,někdy řekne medvěde,jindy stoupo nebo mazlíku či miláčku.