Avatar uživatele
Deli

Jak nazýváte svůj protějšek?

K otázce mne inspiroval Butani (má doma svou starou, či babu 🙂
Můj manžel má 180 kg a skoro 2 metry. Tuhle jsem v obchoďáku vybírala nějakou láhev jako dárek a volám na něj: „Co myslíš tohle, lásko?“ Paní, která stála opodál, málem upadla, když viděla, že na toho obra volám „lásko“.
Jinak mu ale říkám jménem. On mí říká zásadně „puso“ 🙂 a já si z toho už dělám trošku srandu, ale beru to, líp než ta moje kr…, ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? dudu, Berušinka, kapka, dědapetr, Valky před 4717 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

tak ta moje se menuje klára, takže na ni v klidu volám krávo ;D a bere to dobře ;D třeba na ni ještě volám číčo ;D
dobrá historka ;D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Valky

Můj partner má taky 2 metry, já mám 174, takže si občas přijdu, jako že se vede s opičkou (se mnou.. :D).
Jinak si říkáme Broučí – pořád a oba vzájemně .. :D Nevím ani, jak to vzniklo… Občas Šmoulo, Lásko a Miláčku.. On mě Žížalko.. v zásadě nejčastěji po Broučím … :D
Nesnáším, oslovení stará, mladá, baba… Ale pokud to oslovované dámě nevadí, tak proč by ne… :o)))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Manželce říkám bábo a ona mě dědku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Dadynko, dráha, babčo, babuš a varováním je oslovení Dagmar!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak můj přítel nesnáší, když mu říkám jeho jménem, i když je to zdrobnělina.
Vyžaduje po mně nějaké „hezčí“ výrazy. Takže to je to klasické lásko, miláčku nebo pipí, bibí a takovýhle blbosti =D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

Říkáme si jenom jmény. A mě to někdy mrzí. Ale nějak si neumím představit, že řeším s manželem, že si odteď budeme říkat jinak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
horakupavel

Své ženě říkám už dva roky jahůdko,a ona mě nazívá podle toho jakou má náladu,někdy řekne medvěde,jindy stoupo nebo mazlíku či miláčku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek