Jan Budský

Jak napsat výpověď z důvodu přeložení na jiné pracoviště?Byl jsem přeložen na pobočku firmy ale z Prahy do Kladna.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Zákoník práce nezná jako důvod výpovědi přeložení na jiné pracoviště. Co se týče místa výkonu práce, záleží na tom, co máš uvedeno ve smlouvě. Co se týče přeložení na jiné pracoviště, i na to zákoník práce pamatuje a jsou v něm uvedeny podmínky a lhůty, kdy je možné přeložení.
Co se tedy týče výpovědi, napsat standardní výpověď s dvouměsíční výpovědní lhůtou počínající běžet 1. den v následujícím měsíci po podání výpovědi.

Další odpovědi
jáára

Záleží na tom, co máš ve smlouvě.