millik

Přeřazení na jinou práci

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, mám smouvu na Analitika reklamací od zákazníka a nyní mě chtějí přeřadit na práci Analitika výrobního. V pracovním profilu, který je nedílnou součástí smlouvy je pouze:

Cíl pracovní činnosti – Reklamační řízení a analýza reklamovaných výrobků

Rozsah pracovní činnosti – Analýza zákaznických reklamací

Přímá podpora analýz ve výrobě 15%

Dali mi podepsat dohodu o změně pracovní pozice, kterou jsem nepodepsal a stejně mě tam od pondělí přeřadili. Na mou pozici mi dali na zaučení jiného kolegu, takže se pracovní pozice neruší. Pouze se mě chtějí zbavit. Jakou mám šanci se bránit a čím se mohu bránit ?
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
led

Pozrite si Zákoník práce
§ 41
Převedení na jinou práci
odsek 2
Zaměstnavatel může převést zaměstnance na jinou práci