Kelt

Jak nainstaluji aplikaci na telefon?

Chtěl jsem si nainstalovat aplikace Lidl Plus na telefon a chtělo to po mně číslo. Na ten mi poslali kód, který jsem měl poslat, abych dokázal, že se jedná o mne. Jenomže musel jsem se znovu hlásit a daný kód už nebyl platný. Mohu sice uvést telefonní číslo na jiný telefon, který je obyčejný tlačítkový, a nemá takové možnosti, jak ten chytrý, ale ten přečte pouze SMS. Tak jak to mám udělat? Asi zajdu do obchodu, ale kdyby někdo poradil, byl bych rád. Děkuji.

Odpovědi
Schluker

Kontrolni kod se da do aplikace opsat klidne i z obycejnejo tlacitkoveho telefonu. Prijde SMSkou. Takze hura do toho!

elkon

Není problém si ten kód opsat a pak použít.