Adka1

Mám mobil Huawei y600 Android 4.2.2. a SD kartu. Ale nejdou mi na ní stahovat žádné aplikace. Poradíte?

Dobrý den koupila jsem si mobil Huawei y600 android 4.2.2. a SD kartu.Ale nejdou mi na ní stahovat žádné aplikace.Píše mi to ,,Nedostatek místa v úložišti".Moc prosím o radu děkuji

Odpovědi
Hans51

Systém Android, pokud vím, neumí stahovat aplikace na externí paměťové zařízení, používá pouze interní paměť zařízení. Jistě půjde na internetu dohledat nějaký postup, jak ho k tomu přimět.

cochee

Ne že ti nejde stahovat aplikace. Stáhnutí čehokoliv umožňuje určit místo, kam to bude uloženo. Tobě nejde NAINSTALOVAT aplikaci na kartu. Viz odpověď Hanse. Ta věta o nedostatku místa v uložišti se právě týká vnitřního uložiště v telefonu, kam se aplikace instalují. Ne mikroSD karty.