Avatar uživatele
Terézina

Koupila jsem si novou SD kartu a už nemohu nainstalovat žádnou aplikaci. Co s tím?

Dobrý den, nedávno jsem si koupila novou SD kartu a od té doby nemůžu na tuto ani žádnou jinou nainstalovat jakoukoliv aplikaci. Mobil màm Samsung Galaxy Ace a SD kartu Kingston (dříve jsem měla také Kingston a žádný problém nebyl, zkoušela jsem i jiné karty, ale nepovedlo se). Píše to jenom: „Chyba. Nelze nainstalovat na úložiště USB nebo na kartu SD.“ Předem děkuji za odpovědi
Doplňuji:
Obsah karty se mi načítá, ale nejde na ní stáhnout žádná aplikace (soubory ano).

Zajímavá 0 před 3816 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Naformátuj ji, buďto v telefonu nebo v compu. Pokud v compu, tak musíš zjistit jestli to chce formátování NTFC nebo FAT 32.
Doplňuji:
Hlavně se podívej jestli je nemáš zamčené !!

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

No – podle toho, co píšeš (telefon nenačte žádnou kartu), to vypadá na poškozenou ´šachtičku´ pro kartu – doporučuju servis (nebo šikovného kamaráda, pokud telefon není v záruce).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
IK

Nevím že by se Mikro SD dala zamknout, spíš se podívej do nastavení, Karta SD a paměť telefonu, kde jsi měla starou kartu odpojit, zda to zas nečeká až klikneš na připojit kartu nebo tak něco.
Doplňuji:
Většina aplikací se na kartu neinstaluje (nelze nainstalovat). Jestli potřebuješ místo, budeš muset nějaké staré aplikace odinstalovat.

Upravil/a: IK

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

Upozornil bych na to, že to není NTFC nýbrž NTFS (New Technology File System), pokud máme být přesní. Děkuji za pochopení

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek