Lgee

Jak nahlásit klamavou reklamu?

Která je v TV. 😁 všude 😁
Je to reklama na Lenor 😁

Odpovědi
Mravenec

Napište na odpovědnou televizi, která tuto reklamu pouští. Navíc se mi nezdá, že by reklamy byly klamavé, oni to mají zpravidla moc dobře podchycené písmem s fontíčkem 3 v dolní části. 😁

Edit : A pokud je všude, myslíš, že je skutečně klamavá? Mj. já když byl nespokojen tehdy s tou reklamou jak tam byla věta „jsem jen obyčejná uklízečka a budu brát tolik jako vedoucí.“ psal přímo na tu firmu, na kterou byla reklama.

Arne1

Každá reklama je založená na klamu. Snaží se ti vnutit výrobek, který je v podstatě stejný jako miliony jiných s tím že je o něco lepší. Kdo víc zaplatí, má „lepší“ reklamu.
Čest výjimkám…