Bucpet

Jak na hru Wherigo na tabletu?

Dobrý den, chtěla bych hrát hru Wherigo na tabletu, ale nevím jak načíst cach do složky ve hře. Tablet je Lenovo. Zkoušela jsem nějak přes uložiště, ale jsem antitalent a fakt mi to nejde. Našla by se dobrá duše, která by mi to polopaticky vysvětlila?

Odpovědi
Arne1

Především je dobré napsat, zda je to Ohryzek nebo Android. Pokud je to Android, tak jeho verzi.
V zásadě – v první řadě zkontrolovat zda je nainstalovaná aktuální verze. U Ohryzku nevím, ale u Androidu je docela klíčové nastavit adresář kde budou cartridge uložené, tady se možnosti mohou v závislosti na verzi Androidu lišit.
Raději se ptej na forech kam chodí více uživatelů kteří mají různé verze – Já už jsem Wherigo dost dlouho nepoužil a chování na jiných verzích Androidu mohu jen odhadovat. Použij buď www.geocaching.cz, bevo některou skupinu na Facebooku (Geocaching CZ, Czech Geocaching, Geopokec a podobně)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.