bolak

Jak na to mohla 3 roky nepřijít? Rozumíte tomu?

http://zpravy­.idnes.cz/prav­nicka-szdc-travila-svoji-nadrizenou-projimadlem-p03-/krimi.aspx?c=A170529­_094308_krimi_jkk

Přece když se mi to stává jenom v práci, a doma ne, tak průměrně inteligentního člověka to prostě musí maximálně po dvou třech dnech trknout. Kor když o víkendu taky ne, o dovolený taky ne..a pak nastoupí do práce a zase průjem… 3 roky..

Odpovědi
Kepler

Asi si ta nadřízená vzala za své valašské přísloví" jdi se vys*at, vychcaná jsi už dost. Vedoucí pracovníky zpravidla nedělají lidé inteligentní, ale vyčůraní.

Dochy

Klidně je to možné. Na průjmy může mít vliv i stres ze zaměstnání a z daného kolektivu… A v článku nepíší, že to dělala denně.