lusy116

Co mám dělat na dovolený, když se nudím?

Zdravím…potřebuju vědět co mám dělat když se na dovolený nudím..bohužel…do­volenou vybírali rodiče..

Odpovědi
Drap

Netuším, nikdy se nenudím ani mimo dovolenou. O dovolené si vůbec nedokáži představit, že se někdo nudí. Možná je tro dáno tím, jakopu dovolenou si vybere. Snažím se mít vždy aktivní dovolenou. Vracím se potom odpočatý, ale většinou i fyzicky dost unavený.

autacek

Dělej co tě baví.

dudu

U nás na podobné dotazy platilo rčení: „co budeme dělat – vystrčíme zadek a budeme běhat“!

marci1

Jak se může někdo nudit? Nevíme kde jsi, jaké je tam počasí, jaké tam jsou možnosti se zabavit, jestli máš sebou knihy na čtení ap. Nevěřím, že si něco, co tě baví, nenajdeš. 🙂

Kepler

Slyšel jsem na Valašsku jak se nudil o prázdninách malý Janíček – šidil ryby. Lehl si na lávku přes potok na břuch a spúšťal dolů sopel. Jak chtěl jelčák zabrat, tak rychle potáhl.

Arne1

jdi třebas hledat keše. Pokud se ti to bude líbit, tak by ti mohlo vydržet mnoho let.